fbpx

Нацполіція відкрила офіс із забезпечення прав людини

Відсьогодні нові поліцейські омбудсмени будуть контролювати дотримання прав людини в ізоляторах тимчасового тримання та райвідділках по всій Україні. Про це під час презентаціі офісу Управління забезпечення прав людини сказала глава Нацполіціі Хатія Деканоідзе, передає кореспондент УНН.

“Офіс поліцейських омбудсмена тісно пов’язаний із міжнародними партнерами і правозахисниками. Він буде контролювати й моніторити ізолятори тимчасового тримання… Поліцейські омбудсмени зможуть моніторити і ситуацію в районних відділеннях поліції”, — сказала вона.

Також вона зазначила, що основне завдання управління — превенція порушень прав людини співробітниками поліції.

“Такий офіс має існувати, щоб поліцейський омбудсмен, як ми їх назвали, моніторив ситуацію, що відбувається. Наприклад, у райвідділах що відбувається, у територіальних органах, що відбувається у ізоляторах тимчасового утримання. які там люди працюють і як вони розуміють сучасні стандарти пов’язані з правами людини”, — підкреслила Х.Деканоідзе.

Читайте також: Водія Range Rover на російських номерах поклали лицем в асфальт за непокору поліції (відео)

Також вона зазначила, що такі поліцейські омбудсмени вже є у всіх обласних центрах, а згодом будуть і у кожному райвідділку.

“Майже у всіх обласних центрах є такі представники, але у нас поки немає ресурсів, щоб поліцейський омбудсмен існував у кожному маленькому райвідділу”, — додала вона.

Джерело.

You cannot copy content of this page