fbpx
Дозвілля
Наталя Могилевська: Стримую себе, щоб не прокричати на весь світ про своє кохання!

Досить одного тільки погляду, щоб визначити, що жінка закохана – очі і шкіра сяють, плавна хода і ця загадкова посмішка, від якої віє романтичним флером – це все про нашу з вами Наталю, пише КП в Україні.

Про те, що в її серці живе сильне почуття, Могилевська не стала приховувати:

– Раз уже ви запитуєте прямо – точно так само прямо відповім – кохаю! – усміхається Наталя і дивиться прямо в очі, що велика рідкість для наших артистів – більшість ховають свої очі, а то і зовсім не знімають сонцезахисні окуляри під час бесіди. – У моєму житті є чоловік, з яким я можу заспівати замість колискової на вушко п’ять різних версій моєї нової пісні “Я завелася!” і якого це теж шалено заводить (сміється).

За останні кілька років я повністю переосмислила роль відносин у своєму житті, “відпочила” від неправильних чоловіків, стала більш жіночною, пішла від домінування чоловічого начала, – але ж це було серйозною перешкодою на шляху до мого особистого щастя!

– Наталю, цей загадковий щасливчик близький до сфери шоу-бізнесу?

– Хіба що в минулому – він довгий час працював оператором на ТБ. Не хочу називати його ім’я, можу лише сказати, що він – йог. Наше захоплення йогою теж в якійсь мірі нас поріднило, – в найближчому майбутньому ми хотіли б разом поїхати в Гімалаї, щоб помедитувати там, разом відчути чари гір.

Читайте також: Трамп постійно демонструє своїх дружину та доньку: психолог пояснив причину

Розписуватися ми не поспішаємо – я зрозуміла давно, що не штамп визначає якість відносин. Знаєте, мені часом шалено хочеться викласти наші спільні з коханим фотографії в Інстаграм, але стримую себе, щоб не закричати на весь світ про свою любов. Адже є чудова і дуже справедлива фраза, – щастя любить тишу.