fbpx

Наталка Діденко повідомила, коли українцям слід очікувати перших заморозків

Вже наступного тижня погода в Україні різко зміниться. Синоптики наголошують: теплі сонячні дні панують завдяки антициклону, який у західних регіонах відступить вже в суботу, 22 вересня, а по всій Україні – 23 вересня, пише 24канал

Різке похолодання охопить всі регіони, а вже 25 вересня слід очікувати на перші заморозки на ґрунті та навіть у повітрі, інформує УНН з посиланням на начальника відділу метеорологічних прогнозів Українського Гідрометцентру Наталю Голеню.

“На середину наступного тижня, навіть з 25 вересня, в Карпатах, а з 26 – 27 – фактично на всй території України будуть заморозки на ґрунті, і навіть місцями в повітрі. Буде близько 0 градусів”, – зазначила Голеня.

За її словами, з наступного тижня настане по-справжньому осіння погода: дощовим та прохолодним запам’ятається кінець вересня. Повітря вдень прогріватиметься до +12…+18, вночі – до +4…+10.

Потепління, за словами експерта, ймовірне хіба в жовтні.

Читайте також: КOЛИ В 2018 РОЦІ ДЕНЬ ОСІННЬОГО РІВНОДЕННЯ

“Можливо, згодом, десь через тиждень-два, вже в жовтні місяці будуть теплі дні, ми не виключаємо”, – додала Голеня.

Український синоптик Наталка Діденко наголошує, що холодний атмосферний фронт, який насунеться на Україну вже цими вихідними може призвести й до погіршення самопочуття.

“Окрім дискомфорту атмосферного – калюжі, холод та сильний вітер – ймовірне погіршення самопочуття. Атмосферний фронт із північного заходу Європи може принести головний бiль, проблеми із артерiальним тискoм, загострення сезонних недуг. Не кажу вже про сонливість, сірий настрій та небажання працювати. Але це буде неділя, тому якраз можна забарикадуватися вдома книжками чи фільмами і відбиватися рідним диваном та пледом від фронту”, – розповіла синоптик.

You cannot copy content of this page