fbpx

Наталія Могилевська присвятила пісню Кузьмі “Скрябіну”: зворушливе відео

Українська співачка Наталія Могилевська присвятила пісню зaгuблoму Андрію Кузьменку, більш відомому як Кузьма “Скрябін”. Композицію вона назвала “Jesus”, пише 24канал

Наталія Могилевська, яка мала чимало спільних проектів з Кузьмою, вирішила записати пісню про зaгuблoго у ДTП артиста. Співачка зізналась, що Андрій Кузьменко часто їй сниться, тому вона відчуває потребу розповісти, якою він був людиною у реальному житті та наскільки любив свою країну.

“Всі ці роки після cмeрті Кузьми, я мовчала і не давала жодних коментарів ні про нього, ні про тpaгедiю. Мені потрібно було щось сказати, але висловити словами те, що я відчуваю і те, якими були наші відносини, просто неможливо!

Думаю, пісня – це те, що, як мені здається, сам Кузьма сьогодні хотів би сказати українцям. Вона написана від його особи, в його стилістиці і з тієї теплотою і гумором, з яким він ставився до життя, до людей і до України. Ця пісня скаже набагато більше, ніж будь-які слова”, – зазначила Наталія Могилевська.

Співачка спеціально записала пісню до 50-ої річниці з дня наpoдження Кузьми “Скрябіна”. Наталія Могилевська хоч і не змогла взяти участь у концерті на “Арені Львів”, однак її запис все ж прозвучав під час грандіозного концерту. Згодом у мережі зірка опублікувала фрагмент виступу, де було чути щемливі слова пісні.

Пісня має символічну назву “Jesus”. Артистка пояснила, чому обрала таку назву.

Читайте також: МИЛА І НІЖНА: ТІНА КАРОЛЬ В СУКНІ ВІДОМОГО ДИЗАЙНЕРА ЗАЧАРУВАЛА ШАНУВАЛЬНИКІВ (ФОТО)

“Я хочу передати свого роду лист “personal Jesus” від нього Україні. Я впевнена, у всієї планети один ангел охоронець – Ісус, а наша країна має цілих два: другий – це Кузьма”, – додала вона.

Наразі Наталія Могилевська анонсувала початок зйомок нового кліпу. За словами співачки, відео до композиції буде дуже зворушливим.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Презентация песни, посвящённой Кузьме, на “Арена Львов”. Все эти годы мне нужно было что-то сказать, но выразить словами то, что я чувствую и то, какими были наши отношения, просто невозможно! Думаю, песня – это то, что, как мне кажется, сам Кузьма сегодня хотел бы сказать украинцам. Она написана от его лица, в его стилистике и с той теплотой и юмором, с которым он относился к жизни, к людям и к Украине. Эта песня скажет Вам намного больше чем любые слова… Песню написал Сергей Пидкаура. На этой неделе мы снимаем клип. Он будет очень трогательным… #могилевская #натальямогилевская #кузьма #скрябин #львов #стадион

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#кузьма #премьера #могилевская

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

You cannot copy content of this page