fbpx
Події
Настя Приходько вказала на єдину причину, чому українські зірки й досі гастролюють в РФ

Анастасія Приходько розкритикувала своїх колег-зірок, які гастролюють в Росії. Співачка стверджує, що сама нізащо не поїде виступати туди, де почалася її популярність.

Як розповіла Анастасія Приходько в інтерв’ю Радіо МАКСИМУМ, артист – це публічна особа, яка своєю публічністю зобов’язана людям. І під час важких часів вiйнu люди мають повне право знати, що дорожче для артиста: повага до них чи гроші?

Приходько прожила в Росії сім років, саме там вона стала знаменитою, отримавши перемогу у “Фабриці зірок”. Але після початку вiйнu зірка повністю припинила працювати на російський ринок.

Читайте також: ОДІОЗНИЙ ПРАНКЕР ВІТАЛІЙ СЕДЮК, ЗРОБИВ СПІЛЬНЕ СЕЛФІ З ДЖАМАЛОЮ (ФОТО)

“Мені в одну мить стало не по собі від того, що я співаю на території держави, яка хоче знищити мою державу. Ось і все. Тому я вирішила: ніякі гроші не змусять мене відмовитися від своєї національності, якою я пишаюсь! “– наголошує Приходько.

При цьому співачка прямо визнає, що українські виконаці, які й досі гастролюють на території РФ, роблять це лише заради грошей.

“Великий ринок, великі можливості. Тільки ці “гастарбайтери” забувають, що “кидають” вірних шанувальників, які зробили їх зірками на Батьківщині!”– додає Настя.