fbpx
Події
Настя Приходько вказала на єдину причину, чому українські зірки й досі гастролюють в РФ

Анастасія Приходько розкритикувала своїх колег-зірок, які гастролюють в Росії. Співачка стверджує, що сама нізащо не поїде виступати туди, де почалася її популярність.

Як розповіла Анастасія Приходько в інтерв’ю Радіо МАКСИМУМ, артист – це публічна особа, яка своєю публічністю зобов’язана людям. І під час важких часів вiйнu люди мають повне право знати, що дорожче для артиста: повага до них чи гроші?

Приходько прожила в Росії сім років, саме там вона стала знаменитою, отримавши перемогу у “Фабриці зірок”. Але після початку вiйнu зірка повністю припинила працювати на російський ринок.

Читайте також: ОДІОЗНИЙ ПРАНКЕР ВІТАЛІЙ СЕДЮК, ЗРОБИВ СПІЛЬНЕ СЕЛФІ З ДЖАМАЛОЮ (ФОТО)

“Мені в одну мить стало не по собі від того, що я співаю на території держави, яка хоче знищити мою державу. Ось і все. Тому я вирішила: ніякі гроші не змусять мене відмовитися від своєї національності, якою я пишаюсь! “– наголошує Приходько.

При цьому співачка прямо визнає, що українські виконаці, які й досі гастролюють на території РФ, роблять це лише заради грошей.

“Великий ринок, великі можливості. Тільки ці “гастарбайтери” забувають, що “кидають” вірних шанувальників, які зробили їх зірками на Батьківщині!”– додає Настя.

Related Post