fbpx
Без рубрики
Настрої у ДНР: завтра-післязавтра в Донецьк в’їдуть українські танки

На сайті так званих “Патріотичних сил Донбасу” з’явилася стаття під назвою “Ті, хто живе серед нас”. У ній прихильниця бойовиків Галина Скворцова визнає, що багато донеччан чекають повернення України. “Патріотичні сили Донбасу” очолює бойовик Олександр Ходаковський.

“До Донецька повернулися люди, яких місцеві кличуть “поверненці”. Я, наприклад, рада всім, аби місто жило. Але останнім часом якось одразу відбулося кілька подій, від яких реально стає тривожно і незатишно у власному будинку”, – пише вона.

Читайте також:ПРОКУРАТУРА НАЗВАЛА ПІДОЗРЮВАНОГО У ЗАГИБЕЛІ 18 ЛЮДЕЙ В БУДИНКУ ПРЕСТАРІЛИХ НА КИЇВЩИНІ

Скворцова наводить кілька прикладів – діалоги з місцевими жителями.

“Скоро “наші” сюди прийдуть. Я боюся, що ти не зможеш приховати, що була за ДНР і працювала на ДНР. “Доброзичливців” багато, хтось та донесе. У тебе можуть бути дуже великі проблеми. Так що поки не пізно – поїхала б ти від гріха подалі.

Був ще таксист, який, абсолютно не соромлячись у виразах, розповідав, що по секрету йому сказали, що ось уже буквально завтра-післязавтра сюди в’їдуть українські танки та “кінець всій вашій денеерії!” Серед нас живуть люди, які впевнені, що Україна сюди повернеться. Тим паче – чекають цього з нетерпінням. Справедливості заради мушу сказати, що таких небагато, але вони є. І відчувають себе тут абсолютно спокійно. Живуть, працюють, і не бояться висловитися, по суті, незнайомим людям. Тому що виросли тут і знають – донецькі – не гнилі, доносити не стануть. Але це не заважає їм гадити там, де живуть”, – пише Скворцова.

Вона не знає, що робити з тими, хто не підтримує ДНР. Мовляв, через них їй незатишно в Донецьку.

Згідно з дослідженням, 18% жителів в окупованій Донецької області назвали себе “громадянами ДНР”.

Джерело.