fbpx
Дозвілля
Настав той день перед Новим роком, коли тато мав принести ялинку та святкові іграшки з гаража, які він заздалегідь завантажив у машину. І тієї ж ночі хтось увірвався у наш гараж і викрали авто. Звичайно з усім, що в ньому було

Світ не без добрих людей. Було це 20 років тому. Я завжди з нетерпінням чекала на ту мить, коли починалося прикрашання ялинки і квартири перед Новим роком.

Настав той день, коли тато мав принести ялинку та іграшки з гаража. Іграшки він заздалегідь завантажив у машину, а ялинка поки що залишилася в гаражі. І тієї ж ночі хтось увірвався у наш гараж і викрали машину. Звичайно з усім, що в ній було.

Сюрприз під Новий рік вийшов “чудовий”. Новорічний настрій у всіх геть зіпсувався. Батьків засмутило викрадення машини, а мене відсутність ялинкових іграшок, гірлянд та інших прикрас.

Але! Новина швидко розлетілася нашим районом і по всій школі, де тато працював учителем.

Наступного дня учні стали приносити нам іграшки та прикраси! Несли всі: і першокласники, і старші. Хтось ніс свої, хтось саморобні: кульки, песики, шишки, засніжені хатки… Всі іграшки були дуже гарні та абсолютно різні. Я була дуже щаслива.

Того року ми прикрасили найкрасивішу ялинку, яку я ніколи не забуду.