fbpx
Події
“Настав час результатів”: Аваков і Деканоїдзе розповіли про підсумки переатестації поліції

Як повідомила глава Національної поліції України, звільнені 26% керівного складу поліції

Процес переатестації поліцейських завершено, за результатами переатестації звільнені 26% керівного складу поліції. Про це повідомила глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

“Ми вже завершили атестацію. Хочу назвати маленьку цифру: ми реально позбулися 26% керівного складу, але при цьому ми знайшли нових людей і підвищили 4,4 тис. осіб”, – сказала вона в ході засідання колегії Міністерства внутрішніх справ у четвер в Києві.

При цьому, за її словами, ще 4,4 тис. осіб були знижені на посаді.

У свою чергу, глава МВС України Арсен Аваков заявив, що завершення процесу атестації поліцейських ставить крапку в невизначеності роботи поліції, і тепер потрібні конкретні результати.

“Атестація завершена. На цьому тижні Нацполіція запропонує всім обласним підрозділам постійний штат, будуть призначені всі ключові позиції, і я буду вимагати найвищої дисципліни і результатів вже сьогодні”, – заявив міністр.

Аваков підкреслив, що перехідний період завершився. “Час невизначеності, – хто працює, хто не працює, – вже закінчилося, настав час результатів”, – резюмував він.

Читайте також:  Проти поліцейських відкрили 900 справ – Деканоідзе

Джерело.

Related Post