fbpx
Дозвілля
“Насолоджуємося кожен день і кожну ніч”: співачка Lama розповіла про стосунки з молодшим на 15 років хлопцем

Українська співачка Lama, яку через вік нещодавно затримали в турецькому аеропорту, дала інтерв’ю найпопулярнішому німецькому виданню Bіld.

У ньому зірка розповіла, що допомагає їй так добре виглядати у свій 41. Зокрема Lama, справжнє ім’я якої Наталя Дзеньків, запевнила, що її тiлa ніколи не торкався пластичний хiрург. Окрім того, співачка заявила, що без питань може це довести, пише “ТСН“.

“Мене трохи дратують всі ці згадки про пластичних хiрургiв, я ніколи не зверталася до них і не збираюся! Для того, щоб переконати найбільших песимістів, я готова взяти участь у телешоу, де пластичний хiрyрг огляне мене і зробить висновки про втручання”, – каже Lama.

У той же час виконавиця поділилася, що, звичайно, не останню роль у її зовнішньому вигляді відіграють батьківські гени. Однак куди більше Lama завдячує своїй молодості коханому чоловіку.

Як зізналася Наталя, її бойфренд на 15 років молодший від неї.

“Можливо, і справді батьківські гени, а можливо й те, що зараз зі мною поруч чоловік, який робить мене щасливою. Він на 15 років молодший за мене, але, будемо відвертими, це тільки покращує наші стосунки і ceкcуaльнi також. Ми насoлoджуємoся перебуванням одне з одним кожен день і кожну ніч.

Для мене надзвичайно важливо відчувати, що чоловік, з яким я займаюся кoхaнням, кохає мене. Тому це саме той випадок”, – розговорилася Lama.

Також артистка поділилася, що дотримується правильного раціону харчування, п’є багато води, а цукор у каві заміняє медом.

“Надзвичайно важливо пити багато води, вранці дві склянки з лимоном – так вже багато років починається мій день. Має бути присутня велика кількість фруктів в раціоні. Я дуже люблю хорошу каву, але не більше однієї філіжанки в день, цукор заміняю медом.

В мене повна відмова від фастфуду. Попри те, що я рок-зірка і мала б жити за принципами “ceкc&нaркoтики&рок-н-рол”, я кажу “так!” ceкcу і рок-н-ролу, і повністю відмовляюся від нaркoтикiв і пaлiння. Ще одна надзвичайно важлива річ – ви маєте займатися в житті тим, що справді приносить вам задоволення”, – порадила Lama.

До слова, в листопаді Lama планує випустити новий сингл.