fbpx
Перейти до вмісту

Наші в Куршевелі: продовження скандалу – Ексміс України Жосан виправдалася за гучну вечірку

Володарка звання “Міс Україна Всесвіт”-2018 Каріна Жосан та її чоловік Сергій Ошеровський насолоджуються розкішним життям у Куршевелі та не соромляться його демонструвати в мережі навіть під час війни.

Після того, як Жосан запостила в Instagram відео і фото з гулянки в одному з найдорожчих ресторанів курорту та показала 6 пляшок шампанського Crystal вартістю близько 70 тисяч гривень, про цю вечірку написала навіть Ксенія Собчак. Кадри вечірки розійшлись по всьому інтернету та обурили людей.

Проте Карина Жосан вирішила виправдатися. Мовляв, вона не мала на меті когось образити гучною вечіркою. Але вона таки встигла це зробити. Далі ми викладемо її позицію, яка все одно викликає неабиякий подив на фоні того, що зараз відбувається біля Бахмута та Херсону. Та й сама ситуація, коли б вона не відбувалася, не демонструє гідність українців.

Як запевняє Жосан, 11 січня свій день народження святкувала її подруга Аліна Варакута. Вона й вирішила влаштувати собі таку вечірку. Сама ж дівчина раніше написала:

“Люди, думайте, будь ласка, головою, перед тим як писати мені образи. Я маю право святкувати свій день народження там і так, як я хочу”.

За словами дівчини, її не здивувало, що цю тему активно розкручували російські канали.  Водночас її засмутило те, скільки хейту полилося від українців. Але якби вона бодай на мить задумалася, то всього цього не було б. Можна було просто не влаштовувати танці на столі та не розмахувати прапором, нісши дороге шампанське на шалено дорогому курорті.

“Так, ми витратили певні гроші на святкування. Але це наші особисті статки, зароблені нашою чесною працею. Якщо хтось з українців зараз оновить стару машину на нову – він теж буде винуватий?”, – запитала риторично вона.

Як зазначила одна з героїнь скандалу, вона на допомогу Україні витратила значно більше, ніж на вечірку. Водночас її обурили коментарі про “дітей депутатів / олігархів”. Жосан зізнається, що їй цікаво читати таке про себе. Адже вона переконує, що виросла у простій родині, жила на Троєщині. А все, чого вона досягнула до цього моменту, вона зробила сама. Тож жодних “державних коштів”, запевняє вона, дівчина навіть у руках не тримала.

Так, я перебуваю за кордоном. Моя робота, яка на 100% пов’язана з доступом до інтернету 24/7, в Україні без світла була б неможлива. Я свідомо обираю такі умови життя, які дозволяють мені щодня працювати та допомагати донатами своїй країні,
– зазначила Варакута.

Одночас дівчина запевняє, розуміє, що гучне святкування на фоні війни в країні могло когось образити чи пригнітити.

Я хочу щиро перепросити за це та запевнити, що публікація сторіс зі святкуванням мала абсолютно протилежний, переможний настрій. Дякую за розуміння. Все буде Україна!,
– написала вона.

А як ви вважаєте, чи доречним є виправдовування дівчат?

Позначки:

You cannot copy content of this page