fbpx

“Наші діти будуть останніми що пам’ятатимуть почерк батьків”: люди розучуються писати від руки

Американські вчені стверджують – наші діти будуть останніми, хто запам’ятає почерк батьків. Все через нашестя гаджетів, пише “segodnya“.

Швидше за всіх відвикають від ручок школярі та студенти – особливо після канікул.
Але навик писати від руки втрачає не тільки молодь – більшості опитаних на вулиці довелося згадувати, як це робиться: “Я навіть не замислювався, коли тексти писав, це автоматично було. Я зараз я вже виводжу і згадую, як треба писати”.

Кому і навіщо потрібно чистописання, пояснюють в спеціальній школі каліграфії. За три місяці її відвідувачі опановують п’ятьма техніками і навіть вчаться правильно тримати в руках пензля і олівці. Мотивація відвідувати уроки у кожного своя. За знаннями приходять дизайнери, художники та викладачі.

На каліграфічний почерк зараз великий попит, говорить викладач Ольга Верменич. І пояснює, що робити від руки красиві написи або логотипи завжди буде модно.

Читайте також: Україна не визнає референдуму який відбувся в Каталонії

“Комп’ютерні шрифти – це все одно це обмеження. Такі шрифти є і в Німеччині, і в Америці, де завгодно. А зробити ексклюзивну річ можна тільки руками”, – впевнена Ольга.

Писати від руки не тільки красиво, але і корисно для здоров’я – зазначають вчені. Адже без роботи дрібної моторики пальців в повсякденному житті мозкова активність зменшується мало не втричі.

You cannot copy content of this page