fbpx
Дозвілля
Наше знайомство переросло в з’ясовування стосунків. Я попросила її звільнити квартиру моєї дитини, бо не схвалюю таких стосунків. Мій син чомусь почав просити мене схаменутись. Навіть більше, сказав, що я не права! Уявляєте. моя дитина таке мені каже? Тоді я сказала чітко: або я, або вони. А він узяв і вийшов з квартири без жодного слова. Повернувся за пів години і попросив мене іти додому. Там я знайшла величезний букет квітів і записку з одним єдиним словом

У мене є дорослий син. Він єдине, що у мене є. Чоловіка давно не стало, і я виховувала свого хлопчика сама. Він просто чудова дитина і виріс хорошим сином. Зараз він працює і живе окремо. Я сумую за ним, адже бачу дуже рідко. І ось нещодавно, мій син сказав мені, що зустрів гарну жінку і вирішив одружитися з нею.

Знаєте, я дуже зраділа цьому. Я як будь-яка мама переживаю за нього. Вже думала, що син ніколи не одружиться. Адже всі його однолітки вже сімейні люди, а мій син весь час був один. Я давно вже не чула, щоб у нього була дівчина. Так зраділа новині про особисте життя сина, не передати словами! Вже почала уявляти, яка вона! Мені хотілося, щоб ми подружилися. А що? Раніше у мене був тільки син, а тепер з’явиться дочка! Просто чудово! А там, дай Бог, і онуків дочекаюся! Вже не лячно зустріти старість! Одна точно не залишуся! Ось такі думки були в моїй голові. На ділі все виявилося набагато прозаїчніше!

Одного разу син запросив мене в гості. Сказав, що пора нам познайомитися. Я була дуже рада цьому запрошенню! Мені просто не терпілося познайомитися з нареченою мого сина! Я немов на крилах летіла до них! Всім своїм подругам похвалилася, що син одружується! Нехай знають і заздрять!

Загалом, прийшла я в гості. Двері відчинив син, а за ним я побачила їх! Саме їх – жінку з дитиною! І не просто жінку! Вона старше від мого сина років на десять точно! Ще й дитина років семи-восьми! Спочатку я подумала, що це знайомі сина прийшли в гості. Але, як виявилося, це і є та сама «наречена»! Яка з неї наречена? Чому вона? Невже у всьому місті не було інших жінок? Я не розумію вибору сина! Чому він вирішив пов’язати своє життя з цією жінкою?

Наше знайомство переросло в з’ясовування стосунків. Я попросила її звільнити квартиру моєї дитини, бо не схвалюю таких стосунків. Мій син чомусь почав просити мене схаменутись. Навіть більше, сказав, що я не права! Уявляєте. моя дитина таке мені каже? Тоді я сказала чітко: або я, або вони. А він узяв і вийшов з квартири без жодного слова. Повернувся за пів години і попросив мене іти додому. Там я знайшла величезний букет квітів і записку з одним єдиним словом: «Пробач!».

Тепер от думаю, як дитину рятувати і до нормального стану повертати. Завтра їду до другої ворожки. Перша мені не сподобалась, сказала, що та жінка його доля. Але я краще знаю яка доля у мого сина і вона не пов’язана з тією жінкою аж ніяк!

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.