fbpx
Дозвілля
Наше подружнє життя змінилося за один день

Я стояла приголомшена і трохи не розплакалася. Я не впізнавала свого чоловіка

Коли ми одружилися, мені не було потрібно ні розваг, ні подруг – нам було так добре з Дімою. Але минуло всього три місяці безхмарного життя і все раптом змінилося. Причому за один день. А почалося усе з побутової неприємності. Нас залив сусід зверху. Додзвонитися до Діми я не змогла. Телефонувала знайомим, але вони порадили викликати з ЖЕКу майстрів. Звичайно, треба було заплатити за їхній візит.

Але коли повернувся з роботи Діма, він почав кричати на весь під’їзд. Як я сміла? Чому не подзвонила йому? Чому це сталося? І взагалі, чому я дзвонила друзям? Я стояла приголомшена і трохи не розплакалася. В чому була моя вина? Я не впізнавала свого чоловіка. Мені здавалося, що Діма кудись зник, а замість нього прийшов хтось чужий, зневажливий, немилосердний.

А згодом таких випадків було безліч. Майже щодня щось його не влаштовувало. Чому стіл стоїть зліва? А якщо наступного дня його переставила, він, забуваючи про свої «настанови», кричав: чому стіл не зліва, а справа? Зауваження ставали все більш парадоксальними. Він, напевно, часто і сам це розумів. Але це його тільки більше розлючувало. І коли б це якась стороння людина, я б одразу такого поставила на місце. Але мені так хотілося зберегти сім’ю.

А зараз у нас діти – розумні, добрі діти. До них у Діми теж безліч претензій. Сини через це стали нервові, відлюдькуваті. Мені так хочеться роз’їхатися з чоловіком у різні міста. Але в нас однокімнатна квартира. Сам він нас не кине. А мені з двома синами винаймати житло дуже дорого.

Не думайте, що я не бунтувала. Але тоді наші сварки ставали подією на весь будинок. Він ні на крок не хотів поступитися. А коли я сказала про розлучення, він заявив, що квартиру будемо ділити навпіл. Важко ще й тому, що на дітей та й взагалі сімейні потреби Діма грошей майже не дає. Кине сто, двісті гривень на місяць і все. Я вже просто не можу всього цього тягнути. Може, в когось була подібна ситуація і він підкаже мені,що робити?

Оксана, Ужгород

Читайте також: Не думай про погане — захворієш. Варто прочитати кожному!

Джерело.

facebook