fbpx

Населення світу сягнуло 7,44 мільйярда осіб

Від початку 2016 року кількість населення світу зросла до 7,44 мільйона осіб. Однією з причин невпинного збільшення кількості людей є високе число небажаних вагітностей – щороку їх налічується 74 мільйони.

Щороку в світі налічується 74 мільйони небажаних вагітностей, які призводять до зростання кількості населення на планеті. Про це йдеться у заяві Німецького фонду світового населення, оприлюдненій у п’ятницю, 8 липня. З початку 2016 року населення планети збільшилося на 40 мільйонів осіб – до 7,44 мільярда.

Читайте також:  У США вчені розробили “безперебійне” джерело вина

Основна причина такого тренду – саме небажані вагітності, запевняють німецькі експерти. “Молодим жінкам слід надати можливість вирішувати самостійно, скільки, коли і чи хочуть вони взагалі народжувати. Тоді людям у бідних країнах жилося б легше”, – сказала Рената Бер, керівниця Фонду.

Нагадаємо, за даними ООН, падіння темпів народжуваності відбувається повільніше, а зростання кількості населення швидше, ніж очікувалось. У 2030 році у світі налічуватиметься 8,5 мільярда людей, а 2050 року – 9,7 мільярда.

Джерело.

You cannot copy content of this page