fbpx
Дозвілля
“Нас об’єднує любов до Батьківщини!” З’явилося емоційне відео з Тіною Кароль

Відома українська співачка, тренер проектів “Голос Діти-3” і “Голос країни-7” Тіна Кароль дала сольні концерти по містах України в рамках туру “Різдвяна історія”.

У мережі з’явилося емоційне відео з її виступу в Сумах, де артистка не змогла стримати сліз під час спілкування із залом.

“Я щаслива співати для вас, виконувати колядки, принести такий цінний для нас музичний пласт на поп-сцену. Це дуже важливо і відповідально, як з музичної точки зору, так і з духовної. Я повинна була точно розуміти, що відповідаю всім якостям, щоб знову відродити наше надбання, виконати колядки у своїй обробці. Дякую вам за вашу любов, за ваше тепло, за ваше терпіння, за сьогоднішній вечір разом”, – звернулася до шанувальників співачка.

Зірка розплакалася прямо посередині своїй промові.

Тіна Кароль подякувала всім шанувальників, хто поруч з нею, починаючи з першої пісні: “Залишаючись вдома одна, я завжди думаю:” Чи потрібно співати? “Чи потрібно продовжувати, чи потрібно бути, творити, створювати? Можливо це все? І я згадую вас, як ви дали мені поштовх не зупинитися, не зачахнути не просто, як співачці, а як жінці. Спасибі “.

Співачка також привітала шанувальників з усіма різдвяними святами.

“Сьогодні свято, час чарівництва, і ми творимо дива зараз і зараз в цьому залі разом, тому що наші серця б’ються в унісон, тому що нас об’єднала музика, тому що нас об’єднує добро і любов до своєї батьківщини”, – завершила свою промову Тіна .

Монолог Тіни Кароль викликав ажіотаж в соцмережі. Шанувальники артистки почали активно ділитися цим відео один з одним.

“Приголомшливий вокал”, “Сила любові і голосу”, “Найкращий голос України”, “Наш голос нації, так співає душа нашої країни”, “Щирість цього відео зашкалює”, – висловили свою думку про співачку в коментарях користувачі мережі.

Читайте також: Вся в червоному: Тіна Кароль вийшла в світ в нічній сорочці з мереживом (фото)

Джерело.

facebook