fbpx
Дозвілля
Нас донька на шашлики запросила. Якраз Спаса було і син з родиною зміг приїхати. Весело посиділи, погомоніли. Ну а під кінець донька нам сюрприз винесла. Та такий, що мої діти тепер між собою і не спілкуються узагалі

Наша молодша дочка живе у приватному будинку, ми часто їздимо її провідати, також інколи беремо внуків до себе. На Спаса дочка з її чоловіком запросила нас на пікнік на свіжому повітрі. Також запросили нашого старшого сина з його родиною. Чудова ідея, чому б ні? Вихідний день, літня прохолода, приємна компанія.

Посиділи весело за багато накритим столом. Шашлики і овочі гриль. Зять приготував стейки і навіть королівські креветки на грилі зробив. Ми всі тільки й могли, що дякувати і наминати за дві щоки.

Ну а потім нас із сином чекав неабиякий сюрприз. Коли вже вечір добігав кінця донька з усмішкою принесла нам три довжилезні чеки:

— Я підрахувала. З огляду на кількість осіб у кожній родині з вас мамо і тато, по триста гривень. Ну а з твоєї родини, брате – вісімсот. Ми шістсот докинемо, бо все що випили – наше.

Сказати що ми були вражені – нічого не сказати. Про те, що потрібні будуть гроші нас ніхто не попереджав. Син ніколи за словом в кишеню не ліз, тому сказав сестрі одразу, що так не робиться. Грошей він ніяких давати не став і швидко всю свою родину погрузив у машину і поїхав додому ображеним.

Ну а ми з чоловіком, аби діти жили мирно, мусили оплатити і нашу частку і частку сина. Донька гроші взяла, але в усіх неприємний осад залишився.

Тепер слухаю лиш невдоволені висловлювання сина і невістки з одного боку і доньки з зятем з іншого. Ну а ми з татом так узагалі зареклись шашлики їсти. Макарони вони дешевше і в сім’ї мирно.

От тільки досі я зрозуміти не можу, що ж то було?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.