fbpx
Події
Народження внучки Тимошенко відзначали з розмахом. Подробиці

На честь народження внучки народного депутата і лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко, яку назвали Євою , днями зібрали близьких і рідних сім’ї, щоб пишно відзначити цю подію.

Про це йдеться в повідомленні українського видання ” Вести “.

Як розповіли в селищі письменників, в елітній Конча-Заспі (Київська область), де живе дочка Юлії Тимошенко Євгенія Тимошенко зі своїм другим чоловіком Артуром Чечоткіним, свято проходило пізно ввечері.

“Після дев’ятої вечора в містечко стали з’їжджатися гості на шикарних машинах, їх було дуже багато. Везли квіти і подарунки. Правда, феєрверку не було, але відзначали з розмахом. Накривали столи найняті офіціанти, чутна була музика”, – розповіла одна з сусідок.

Про другого чоловіка Тимошенко-молодшої Чечоткін тут знають мало.

“Кажуть, якийсь дуже багатий бізнесмен з Одеси. Але вони на вулиці містечка ніколи не виходять, з жителями не спілкуються, тільки на машинах проїжджають. Але, на відміну від першого чоловіка, англійського музиканта, живуть вони набагато тихіше. Тоді той Шон Карр закочував вечірки, гриміла музика до ранку. Зараз такого немає “, – говорить один із сусідів.

Сама Юлія Тимошенко живе недалеко від дочки, в котеджному містечку “Срібна затока” на дамбі в Конча-Заспі. Раніше вона також перебувала в письменницькому містечку, а пізніше для дочки тут купили ділянку і побудували будинок в англійському стилі.

Нагадаємо, Євгенія Тимошенко 7 років була одружена з британським рок-музикантом і підприємцем Шоном Карром, однак у пари за кілька років спільного життя так і не з’явилося дітей. За інформацією ЗМІ, дівчина довго лікувалася від безпліддя, і подружжя навіть мали намір усиновити дитину.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО ІМ’Я ОНУЧКИ ТИМОШЕНКО

А в кінці грудня 2014 року Тимошенко-молодша вдруге вийшла заміж за бізнесмена Артура Чечоткін. Вони відгуляли помпезне весілля в Києві на НСК “Олімпійський”. На торжество приїхали близько 200 гостей, серед яких був ряд відомих політиків і громадських діячів. Однак фото з цього заходу так і не потрапили в пресу.

Джерело.

Реклама