fbpx

“Нaрoдилa у 12 років”: опубліковано випуск соціального ток-шоу про наймолодшу маму в Україні (відео)

У понеділок, 9 жовтня, о 18:00 на телеканалі “Інтер” – вийшов особливий випуск соціального ток-шоу “Стосується кожного” – “Мама-дитина” – про наймолодшу маму України.

12-річна Таня Лучишин з Борислава Львівської області 17 вересня нaрoдилa дочку. Всі, хто добре знає багатодітну сім’ю Лучишин, були шoкoвaнi цією новиною.

Рідні дівчинки відмовчувалися і відмовлялися спілкуватися зі ЗМІ, не коментуючи чутки і домисли. Повірила і довірилася Таня тільки редакторам програми “Стосується кожного”. Вони побували в гостях у багатодітної родини і побачили, як сьогодні живе юна мама.

“У цій історії дуже багато питань, – вважає ведучий програми “Стосується кожного” Андрій Данілевич. – Як сталося, що мама Тані про становище дочки дізналася всього за два тижні до пoлoгiв? Чому ніхто інший не помітив вaгiтнoстi дівчинки? Що буде з нею і її дитиною далі?

Читайте також: 3-річна дівчинка зникла після того, як прийомний батько вночі вигнав її на вулицю за відмову пити молоко

Щоб розповісти правду, в студію “Стосується кожного” з Борислава приїхала 31-річна Анна Лучишин, мама Тані.

Поговорити про ситуацію, що склалася також погодилися вітчим дівчинки Іван Єрьомін та директор центру соціальних служб у справах дітей та сім’ї міста Борислав Віталій Плоскідняк.

Сама Таня Лучишин приїхала на програму з новонародженою дочкою і вперше показала дитину багатомільйонній аудиторії “Інтера”. Що вона думає про батька дитини і чи збирається продовжувати з ним стосунки? І як вестиме себе тато дівчинки, коли дізнається, що про нього готуються розповісти на всю країну? Відповіді на ці та інші запитання дивіться у повному випуску програми.

You cannot copy content of this page