fbpx

“Наречена для тата”: в реаліті взяв участь відомий боксер (фото)

У вівторок, 20 лютого, на телеканалі СТБ вийде четвертий випуск романтичного реаліті “Наречена для тата”, в якому взяв участь відомий боксер і тренер В’ячеслав Узелков.

Обозреватель” пропонує дізнатися, що ще чекає на глядачів в новому випуску проекту.

Для новоспеченої пари – Антона і Ангеліни – зблизитися в присутності дітей виявиться справжнім випробуванням. Адже залишитися наодинці і поговорити про особисте не так просто, коли твоєї уваги вимагають ще і трирічні діти. Дівчина все ж намагатиметься встановити контакт з допомогою малювання. Крім того, героїв чекає несподівана зустріч, яка переверне весь день.

Знайомство Людмили Дмух з дочкою героя – Дашею – не пройде безслідно для дівчинки. Гостя спробує прищепити їй любов до жіночності і запропонує Даші оновити гардероб і кардинально змінити імідж.

“По магазинам одягу я ходжу десь три рази в рік. І це вимушений захід. Ні я, ні тато цього не любимо”, – зізнається Даша.

Відносини в парі Юлії Федчун і Михайла Вирич розвиваються з кожним днем ​​усе стрімкіше. Жінка зізнається, що Міша став для неї тим чоловіком, за яким їй хочеться йти. Разом з маленькою Зоєю пара відправиться на скалодром. Але ось гарний настрій вичерпається, коли між героями знову виникне фінансове питання.

Читайте також: ВЕДУЧА “СНІДАНКУ З 1+1” НЕЛЯ ШОВКОПЛЯС, ВПЕРШЕ ПОДІЛИЛАСЬ СВІТЛИНАМИ З КОХАНИМ ЧОЛОВІКОМ

Дівчина, нарешті, зізнається, чому урок катання на лижах став для неї емоційно складним. Вперше вона відчує підтримку Марата і навіть почне йому довіряти.

“Я можу йому довіряти. У разі чого, він завжди мене підтримає. Для мене це дуже важливо”, – відзначить Віта.

Міська дівчина Тетяна Сириця чесно зізнається Юрію шпильці, що життя в селі – не для неї. Ця розмова засмутить самотнього батька і змусить багато над чим замислитися. Одному з героїв належить піти на компроміс і поступитися своїм принципам.

“Корови і свині – це не моє. Я проти цього.  Я хочу ходити до перукаря, робити манікюр, разом вибиратися в місто”, – повідомить Таня.

А ось з маленьким Юрчиком у Тані знайшлася спільна мова набагато швидше, ніж з його татом. Хлопчик готовий розділити з нею і будинок, і улюблені заняття.

Подивитися новий випуск реаліті “Наречена для тата” ви зможете у вівторок, 20 лютого, о 20:00 на телеканалі СТБ.

You cannot copy content of this page