fbpx

Нардепи в Раді отримали 100% надбавку до окладу в січні

Майже всі депутати Верховної Ради, 396 з 415  отримали 100% надбавки до свого посадового окладу за січень 2023 року за “інтенсивність праці”, розповідає одне із українських ЗМІ.

Середня виплата на одного депутата за січень 2023 року склала 48,8 тисяч гривень. Дана сума включає в себе оклад, 100% надбавку до окладу та варіативні виплати – за почесне звання, за вчений ступінь, кошти за відпустку, лікарняний або службове відрядження.

Найбільші виплати отримали голова парламенту Руслан Стефанчук – 78,9 тисяч гривень та голова комітету ВРУ у закордонних справах Олександр Мережко – 69,1 тисяч гривень.

Найменші:

депутат з групи “Довіра” Валерій Лунченко – 4,9 тисяч гривень і Олександр Дубінський – 5 тисяч гривень.

З тих 19 депутатів, які не отримали надбавку за інтенсивність роботи це переважно це позбавлені мандатів нардепи від забороненої ОПЗЖ (Ігор Абрамович, Олег Волошин, Тарас Козак, Наталія Королевська, Ренат Кузьмін, Віктор Медведчук, Юрій Солод, позафракційний Андрій Деркач), а також кілька нардепів з інших фракцій та груп, зокрема Лариса Білозір, Олесь Довгий, Ольга Стефанишина.

Ще двоє нардепів, позбавлений мандата від ОПЗЖ Андрій Аксьонов і Сергій Шахов з групи “Довіра” не отримали зарплату, але отримали компенсацію за невикористану відпустку й відшкодування за відрядження відповідно.

Сумарно на всі виплати депутатам у січні 2023 року пішло 19,4 мільйона гривень – це майже удвічі більше ніж за аналогічний місяць того року, коли на це з бюджету витратили лише 10,3 мільйона гривень.

У середньому сума виплат на одного депутата сягала 48,8 тис. грн.

You cannot copy content of this page