fbpx

Очільник УПЦ (мп) Павло (Лебідь) заявив, що ченці не можуть виселитися з Києво-Печерської лаври

Національний заповідник «Києво-Печерська лавра» 10 березня оголосив про розірвання договору оренди з Українською православною церквою (московського патріархату) з 29 березня 2023 року.

Відповідно представники даного згромадження мали б покинути територію Києво-Печерської лаври після цієї дати.

Проте, все ще намісник Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ (мп) Павло (Лебідь) заявляє, що ченці не можуть виселитися.

«Нам дали два тижні – до 29 березня – щоб ми виселилися з обителі. Ми не зможемо цього зробити з будь-якої причини. Тому що за 35 років братія зробила все, щоб упорядкувати життя обителі та паломників. У нас просто немає місця, куди це все (кухні, пральня) вивезти, а ми не маємо наміру щось залишати», – сказав митрополит Павло у відео, оприлюдненому на YouTube-каналі лаври.

Він також звернувся до вірян і заявив про «їхній обов’язок захищати святиню».

«Багато хто звинувачує, що ми здаємо обитель без бою. Приходьте, подивіться, це ваш обов’язок – захищати свою святиню разом з нами», – заявив настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло.

«Ми всі проти політичної партії, яка створена державою для чиїхось угод – ПЦУ (Православна церква України). Ми не перейдемо – я думаю, що більшість. Тому не варто так трудитися ворогові, обурюючи уми і серця людини», – додав представник УПЦ (московського патріархату).

You cannot copy content of this page