fbpx
Події
Найєм вказав на багато незрозумілостей у перестрілці поліції під Києвом

За трагічну перестрілку під Києвом, де загинули поліцейські, повинні понести відповідальність і учасники, і керівники спецоперації.

Про це у своєму Facebook написав нардеп Мустафа Найєм.

Не хотілося б займатися критиканством, але це той день і випадок, коли складно захищати Національну поліцію. За цей абсурд повинні понести покарання не тільки учасники, а й безпосередні керівники спецоперації,– написав нардеп.

Він зазначив, що пояснень в першу чергу варто чекати від керівництва Управління карного розшуку в м. Києві, яке планувало спецоперацію.

Не зрозуміло, як так вийшло, що опрацьовуючи затримання грабіжників, оперативники не взяли до уваги охорону сусідніх будівель іншими структурами МВС. Для внутрішнього користування ця інформація доступна в повному обсязі. До того ж, існують нормативні акти щодо взаємодії підрозділів Нацполіції. Не тільки під час спецоперацій, а в принципі. Саме в цій ситуації повинні існувати письмові розпорядження. Хотілося б їх побачити, – йдеться у повідомленні.

Проте головне питання Найєм ставить співробітникам КОРДу і командиру, який дав наказ на початок операції зі звільнення співробітників розшуку: “Як так вийшло, що машину ДСО, в якій знаходилися четверо з п’яти загиблих, не розпізнали (на фото з місця подій видно, що на ній є всі розпізнавальні знаки). А якщо розпізнали – чому не було спроби встановити, свої це чи ні (тим більше, КОРД і оперативники перебували не на своїй території)?”

Нардеп додав, що операція проводилася в тому числі в рамках роботи кримінальної розвідки. І в нього є великі побоювання, що матеріали по цій трагедії будуть відкритими.

Маю велику надію, що справа не закінчиться закритим службовим розслідуванням, в результаті якого відповідальність понесуть тільки безпосередні учасники подій, – написав Найєм.

Читайте також: Не випадковість – “перевертні”: Стогній оприлюднив шокуючу версію перестрілки між поліцейськими в Княжичах

<a

Джерело.

facebook