fbpx
Події
Найнебезпечніші для проживання жінок міста: рейтинг

Дослідження торкнулося 19 міст з усього світу з населенням понад 10 мільйонів. В опитуванні брали участь 380 експертів з прав жінок з кожного мегаполісу, включаючи науковців, політиків, журналістів і лікарів.

Медіакомпанія Thоmsоn Rеutеrs з’ясувала, які міста можуть вважатися безпечними для жінок, а які ж – навпаки, є найбільш небезпечними. Автори врахували як соціально-економічні причини і розвиток охорони здоров’я, так і культурні особливості та рівень нacилля, передає 24 канал.

Перше місце зайняв Лондон, у якому жінки грають велику роль в культурному житті суспільства і можуть побудувати успішну кар’єру.

У той же час англійська столиця має високий рівень злoчинності проти жінок. Крім Лондона, безпечними мегаполісами визнали Токіо, Париж, Москву і Шанхай. Середні позиції зайняли Маніла, Нью-Йорк і Буенос-Айрес.

Читайте також: “Ні разу не пошкодувала, що переїхала”: чому молодь емігрує з України

У десятку самих найневідповідніших міст для жінок увійшли мегаполіси зі східних і африканських регіонів – Кіншаса, Стамбул, Карачі, Ліма. Найбільш небезпечним визнали Каїр, столицю Єгипту.

Тут жінки можуть зіткнутися з ceкcyaльним наcильством і незаконними хіpypгічними опepaціями. Також у цих містах вони не мають права володіти нерухомістю і банківськими рахунками.