fbpx

Найманці Рамзана Кадирова вже накивали п’ятами з України

Кадирівці вже втекли з України та повернулися назад до Чечні.

За час перебування в нашій країні вони втратили сотні солдатів і запам’яталися хіба що своїми фотосесіями та відео для соцмережі TikTok.

Сам Кадиров в Україну так і не приїжджав, хоча стверджував, що знаходиться недалеко від Києва. А 13 березня його угруповання втекло до Білорусі, а вже звідти дісталося Грозного.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”, посилаючись на джерела у контррозвідці СБУ.

“26 лютого на українську землю в районі гостомельського аеропорту при спробі десантної операції спробувало зайти 450 кадирівців. Не вийшло. Частина все ж таки змогла висадитися з одного з літаків і була обстріляна прямо на злітній смузі. Загальні втрати бійців Кадирова за період з 26 по 28 лютого склали кілька сотень бійців”, – розповіли у контррозвідці.

За даними видання, 4 березня з Білорусі через Чорнобильську зону прибув зведений загін Росії з числа військ національної гвардії Чеченської республіки, це близько 1 200 осіб. Кадирівці облаштували свій табір у лісі біля Бородянки, але безпосередньо у боях участі не брали.

“Займалися лише тим, що “кошмарили” місцеве населення в районі Бородянки, Бабинців, Катюжанки і аж до Лютіжа. Паралельно знімаючи різноманітні відео для соцмереж”, – заявило джерело в контррозвідці.

Фото скрін.

You cannot copy content of this page