fbpx
Дозвілля
Найдешевша їжа очолила список продуктів довголіття

Тим, хто мріє поповнити ряди довгожителів з міцним здоров’ям, слід звернути увагу на висновки, зроблені співробітниками Американського інституту по вивченню раку. Найкращим продуктом, що сприяє продовженню життя, ці фахівці назвали доступну всім дешеву квасолю.

“Квасоля знаходиться на вершині списку продуктів, що безпосередньо впливають на довголіття людини”, – заявили дослідники з США.

Вони склали перелік з 10 продуктів харчування, вживання яких безпосередньо впливає на стан організму і на його схильність до тривалого існування.

Квасоля, на думку авторів списку, має бути присутня в кожному прийомі їжі. При цьому для зміцнення здоров’я, як вважають медики, підходить навіть консервована квасоля, яку вони рекомендують додавати практично в усі страви.

Корисні властивості квасолі, відзначають лікарі, обумовлені її складом: в ній міститься така безліч цінних нутрієнтів, що конкуренції з квасолею не витримують навіть очевидно корисні продукти. Цей вид бобових містить в собі крохмаль, вуглеводи, амінокислоти, каротин, майже всі необхідні людині вітаміни (A, K, E, B1, B2, PP, B6, C) і мінерали (Ca, Fe, K, Cu, Zn, S ), а також легкозасвоювані білки, що перевершують за харчовою цінністю багато сортів риби і м’яса.

“Вживання квасолі, завдяки вмісту в ній заліза, сприяє формуванню еритроцитів, надходженню кисню в усі клітини організму, підвищенню імунітету”, – повідомили представники Американського інституту по вивченню раку.

Експерти вказують, що при проведених раніше наукових дослідженнях були знайдені докази того, що вживання квасолі допомагає при багатьох захворюваннях – наприклад, при ревматизмі, кишкових інфекціях, захворюваннях шкіри, бронхів. Крім цього, аргінін, присутній у складі квасолі, знижує рівень цукру в крові і надає інсуліноподібний ефект на процес обміну речовин, що захищає від розвитку діабету і ожиріння.

Відзначимо, що наступними в списку продуктів довголіття виявилися ягоди, червона капуста, гриби, зелень, насіння льону, горіхи, кукурудза, чай і цільне зерно.

Читайте також: ЧОМУ НЕ МОЖНА ЇСТИ ОГІРКИ І ПОМІДОРИ В ОДНОМУ САЛАТІ

Джерело.

Реклама