fbpx

Найчесніший гороскоп: правдива характеристика жінок Терезів

Найчесніший гороскоп: правдива характеристика жінок Терезів

Сьогодні в центрі нашої уваги жінка Терези. Розберемося ж досконало, хто ж вона така і як із нею взаємодіяти!

А ти помітила, що Терези – єдиний зодіакальний знак, представлений неживим предметом? І це недарма!

Що вона таке – жінка Терези?

Чоловік Терези і жінка Терези не дуже схожі. Жінка це котик: вона абсолютно чарівна і абсолютно безпорадна, але при цьому горда і незалежна. Тотемна тварина – зрозуміло, кішка. Яка гуляє сама собою, але якщо корм вчасно не поклали — самі, дурні, винні. Життєве кредо: “Я не можу, у мене лапки”. Девіз: «Обійми мене! Руки свої прибрав!

Жінка Терези: позитивні якості

Жінки Терези мають воістину магічну якість: примудряються змушувати оточуючих почуватися краще, ніж вони є насправді. Поруч із Терезами кожен задрипаний мужичонка почувається чудовим героєм, кожна втомлена жінка – юною принцесою, а кожен малолітній хуліган – милим янголятком. Тому що Терези щиро переконані, що всякий негідний чоловічок — це величезний прекрасний світ. Просто дуже глибоко схований. Але їй, звичайно, все видно. Адже знак Терези — жінка, яка впевнена у своїй проникливості!

Дівчина Терези добра і безвідмовна: якщо не зможе допомогти сама, завжди знайде тих, хто зможе. Геній комунікабельності: усіх знає, з усіма товаришує, нікому не бажає зла. Чудовий смак і почуття прекрасного, що, втім, не дивно. Дивно інше: свій смак Терези нікому не нав’язують.

Жінка Терези: негативні якості
Жінка Терези – песимістка 80-го левела: якщо вона впадає в меланхолію, оточуючі негайно цим заражаються.

Вся така раптова, суперечлива вся: не вміє самостійно приймати рішення, зате вміє еталонно виносити мозок ближнім, намагаючись змусити їх допомогти прийняти рішення (і тільки після того, як ближні впадуть у кататонію, прийме його сама). Вся суть жінки Терези — бути головним болем для оточуючих, коли в неї з’являються сумніви.

Жінка Терези у шлюбі

Одружуватися з Терезами — з усіх боків вигідне підприємство: з одного боку, це та сама «справжня жінка», про яку мріють усі чоловіки: м’яка, ніжна і поступлива панночка, прекрасна, хоч і дещо нервова господиня, майстерна кулінарка, розумниця, красуня.

У ті дні, коли Терези схиляються до добра і радості. Що, прямо скажемо, трапляється нечасто. Весь час Ваги присвячують істерикам, стражданням, скандалам, риданням і поїдання чужих мізків чайною ложечкою. Але і це теж роблять дуже гарно. Тож жінка Терези у стосунках — та ще розвага!

Що ще треба знати про жінку Терези?
Про неї, звісно, можна говорити нескінченно. Ось, наприклад, про те, як поєднується рік та зодіакальний знак. Скажімо, Терези жінка відрізняється особливою чарівністю, а ще вона потребує спілкування більше своїх сестер.

You cannot copy content of this page