fbpx
Події
Найбільший лоукостер Європи буде літати в Україну

У 2017 році в Міжнародний аеропорт Львів ім. Данила Галицького почнуть польоти п’ять іноземних авіакомпаній, у тому числі і найбільший лоукостер Європи – Ryanair.

Про це розповіла директор аеропорту Тетяна Романовська, повідомляє Дело.

Також повідомляється про те, що аеропорт Львів домовився про відновлення польотів у наступному році з авіакомпаніями Czech Airlines, AirBaltic, Белавіа і WizzAir.

Читайте також: З України до Польщі тепер можна долетіти за 500 грн

За словами Романовської, Ryanair не вимагає 100%-ої знижки за обслуговування. “Нам ця компанія все ж обіцяє платити, і це вже добре. Скільки – я поки сказати не можу, ми ще на етапі переговорів. Чекаємо її представників у гості в липні”, – повідомила топ-менеджер.

Романовська каже, що знижка буде суттєвою, якщо ця авіакомпанія приведе багато пасажирів і рейсів. Але вартість обслуговування Ryanair доведеться перекривати з інших джерел доходів львівського аеропорту. В першу чергу, за рахунок неавіаційної діяльності: парковок, кафе, магазинів, прокату авто та інших послуг. Але їх можна розвивати лише в разі, якщо кількість рейсів збільшиться на 5-7 за день.

За словами Романовської, зараз максимальний розмір знижки на основні аеропортові збори може становити 80%, але цього може бути недостатньо. “При приході Ryanair ми будемо просити у Мінінфраструктури додаткові пільги для перевізників, що приносять великі обсяги авіаперевезень. Це правило буде діяти для всіх авіакомпаній, які бажають виконувати велику кількість рейсів”.

Читайте також: Визначені кращі міжнародні авіалінії 2016 року

Джерело.