fbpx

Найбільший лоукост-перевізник готовий повернутися в українське небо

Авіакомпанія Wizz Air може повноцінно повернутися в Україну вже у 2016 році. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Espresso.tv.

«Війна вносить коректив. Водночас, ми зараз маємо достатньо суттєве зростання внутрішніх перевезень, маємо дуже непогане зростання транзитних перевезень через аеропорт «Бориспіль», він усе більш і більше стає дійсно хабом, маємо високу зацікавленість з боку іноземних компаній, які готові заходити і на український ринок», — сказав міністр.

За його словами, компанія Wizz Air готова повноцінно повертатися в українське небо.

«Це, я думаю, можливо, навіть і цього року, вхід на український ринок найбільшого європейського лоукосту, декларують свій намір і американські авіакомпанії», — додав Омелян.

Читайте також: З України до Польщі тепер можна долетіти за 500 грн

Нагадаємо, минулого року авіакомпанія повідомила про намір ліквідувати українське відділення компанії. Вісім із 16 існуючих рейсів вирішили скасувати, решту – передали угорському підрозділу Wizz Air.

Пізніше Wizz Air повідомила, що фізично збереже дочірню компанію в Україні. Компанію перезапустять, як тільки стане зрозуміло, що рівень ризиків знижений.

Wizz Air – найбільший лоукост-перевізник у Центральній і Східній Європі, який літає у 110 напрямках у 37 країнах. Флот авіакомпанії нараховує 55 літаків Airbus A320.

Читайте також: Визначені кращі міжнародні авіалінії 2016 року

Джерело.

You cannot copy content of this page