fbpx

Найбільш популярний сервіс для поповнення карток Monobank припинив свою роботу. Як тепер поповнювати картки Monobank?

Monobank попросив своїх клієнтів використовувати альтернативні канали для поповнення своїх карток готівкою після того, як IBOX банк був виведений з ринку Національним банком України.

Причиною ліквідації стало порушення банком вимог законодавства. Про це повідомили в НБУ.

«До того ж протягом останніх двох років Національний банк за результатами нагляду у сфері ПВК/ФТ за вчинені порушення застосував до Банку такі заходи впливу, як накладення штрафу, зупинення окремих видів проведених Банком операцій (двічі), відсторонення посадової особи банку від посади, письмове застереження (двічі)», – зазначили в НБУ.

IBOX банк володів мережею терміналів для поповнення карток Monobank, і тепер компанія шукає нового банк-партнера для прийому платежів.

«Мережа терміналів поповнення іВох приймала 12-15 млрд грн на місяць поповнення наших карт.

Як ви думаєте, скільки у нас пішло часу на план Б? Ні, не так – скільки б пішло часу на аналогічний план Б у Європі, наприклад? Думаю, оптимістично, 3-6 місяців. Ми зробили за пів дня», – зазначив співзасновник банку Олег Гороховський.

Monobank пропонує своїм клієнтам поповнювати свої картки через каси Універсал Банку, А-Банку та Укргазбанку, а також через термінальні мережі EasyPay та City24.

You cannot copy content of this page