fbpx
Події
Найбільш хвилюючий момент: жінка поділилася дивовижними фотографіями домашніх пологів

Всім відомо, що пологи – процес достатньо болісний і малоприємний. А от 36-річна австралійка Хейлі Коттон вирішили довести зворотнє. Вона поділилася фотографіями своїх домашніх пологів, які показують, що поява людини на цей світ може принести задоволення породіллі навіть без використання знеболюючих.

Хейлі народила первістка кілька місяців тому. Вона розповіла журналістам, що раніше дуже боялася народжувати дитину, оскільки чула від знайомих про біль та страждання, з якими вони стикалися під час пологів. До моменту вагітності Хейлі не знала ні про один позитивний досвід пологів. Всі розповіді стосувалися щипців, страху, болю, екстреної допомоги лікарів, ліків і тому подібних жахів, пише Daily mail.

Тому, коли прийшов її час народжувати, Хейлі вирішила не їхати до лікарні, а залишитися в найбільш комфортних для себе умовах – вдома. Вона запросила двох акушерок, щоб вони допомогли здійснити домашні пологи в воді. Дивовижна серія фотографій показує, що ця процедура дійсно пройшла спокійно і без всяких страждань.

Читайте також: Народився у “сорочці”: в Іспанії дитина з’явилася на світ в амніотичному міхурі (відео +18)

Хейлі підкреслює, що її практика не може вважатися універсальною, і багатьом жінкам потрібно народжувати в лікарнях з тих чи інших причин, але сама вона дуже хоче поділитися позитивними відчуттями і довести, що пологи можуть приносити задоволення.

Джерело.

 

facebook