fbpx
Дозвілля
Найамбітніші знаки Зодіаку

Найчастіше ми помічаємо, що у деяких людей домагатися успіху і досягати поставлених цілей виходить значно простіше, ніж у інших. Вони чітко встигають заробити пристойний статок і нерідко отримують щедрі дари від долі, пише “Обозреватель”.

У деяких із нас амбіції – в кpoві, і, не дивлячись ні на що такі люди готові буквально “розбитися об землю”, щоб втілити заплановане в життя і при цьому не зганьбитися перед іншими. Зокрема, на думку астрологів, амбітність людини може залежати і від знака Зодіаку.

ТЕЛЕЦЬ. Тельці відрізняються твердим характером, залізними нервами і надзвичайно самовпевненими амбіціями. Вони хотіли б отримати все й одразу, але при цьому, на відміну від багатьох інших, готові над цим активно працювати. Представники цього знака Зодіаку не люблять бути голослівними і не перекладають свої обов’язки на інших. Однак, варто пам’ятати, що, якщо їм необхідно щось дістати, вони можуть переступити через будь-кого і піти по головах. Зокрема, через фанатичне бажання матеріального благополуччя. Відчувати себе впевнено у фінансовому плані – їм просто необхідно.

ЛЕВ. Леви – амбітні, запальні, але при цьому цілеспрямовані представники Зодіаку. Вони вміють будувати плани, наполегливо працювати і досягати того, чого хочуть, оскільки часто самі притягують удачу – інвесторів, коханців, покровителів. Але от якщо цього не відбувається таким чином, яким їм зручно – починається справжня буря. Якщо Левам не догодити – можна нарватися на хвилю критики, причому необґрунтованої, а також стати жepтвою істepик і обурення. Леви хочуть бути кращими за всіх, однак, не завжди можуть відповідати своїм бажанням.

Читайте  також: Відpyбані пальці і зґвaлтoвана принцеса: якими насправді були сюжети дитячих казок

СКОРПІОН. Скорпіони – найжорсткіші і надзвичайно холоднокpoвні знаки Зодіаку. Вони рідко кидаються порожніми словами і ще рідше літають у хмарах. Для них головне в житті – добитися реального визнання і фінансового успіху, тому вони будуть мовчки йти до своєї мети, не обертаючись. Їх не цікавлять мрії, яким не судилося збутися, наприклад, “стати президентом” або “полетіти в космос”, якщо це наразі неможливо. Але при цьому вони жадають слави і готові працювати над цим цілодобово.

facebook