fbpx
Дозвілля
Надя Дорофєєва чуттєво привітала чоловіка та попросила в нього пробачення

Солістка гурту Время и Стекло, тренер Голосу. Діти та учасниця Танців з зірками Надія Дорофєєва чуттєво привітала чоловіка Володимира Дантеса з днем народження. Зворушливі слова, присвячені коханому, зірка написала у своєму Instagram, передає 1+1.

“Ще задовго до нашого знайомства – я про тебе таємно мріяла. Думала, що було б непогано, якщо б ти був моїм хлопцем. Пам’ятаю, як ти на мене не звертав уваги, ну або вдавав. А потім просто сказав – ти будеш моєю дружиною (це все в перший день знайомства). Ось так просто сказав і пішов.

Читайте також: Крихітний мандрівник: Джамала з маленьким сином відвідали Львів(фото)

Я, звісно, посміялася. Подумала – смішний. А через тиждень ми вже жили разом. Ти, напевно, найсильніша та найцікавіша людина у моєму житті. Ми разом вже 7 років, і я хочу подякувати тобі за те, що віриш в мене, за те, що терпиш мою тривалу гастрольню відсутність. Дякую за підтримку у всьому”, – написала Надя.

“Ти навчив мене багатьом хорошим речам. Їх не злічити. Ти особливий, Вово. Я шалено тобою пишаюся. І дуже люблю”, – завершила своє привітання Надя.

Еще задолго до нашего знакомства – я о тебе в тайне мечтала . Думала , что было бы неплохо , если б ты был моим парнем ) Помню , как ты на меня не обращал внимания , ну или делал вид . А потом просто сказал – ты будешь моей женой ( это все в первый день знакомства ) вот так просто сказал и ушёл . Я конечно посмеялась . Подумала – смешной ..)) А через неделю мы уже жили вместе . Ты наверно самый сильный и интересный человек в моей жизни . Мы вместе уже 7 лет и я хочу сказать тебе большое спасибо за то, что веришь в меня , за то, что терпишь мое долгое гастрольное отсутсвие . Спасибо за поддержку во всем. Ты научил меня многим хорошим вещам . Их не счесть . Ты особенный , Вова. Я безумно тобой горжусь . И очень люблю 💔 @vladimirdantes

Публикация от nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva)