fbpx

Надворі падає легенький сніжок. В щоки щипає морозець. День казковий, величний і святковий. Радість витає в повітрі. Сам Господь в цей день народився

Надворі падає легенький сніжок. В щоки щипає морозець. День казковий, величний і святковий. Радість витає в повітрі. Сам Господь в цей день народився! І благодатний цей день, бо є Різдвом самого Спасителя.

В душі світло, немов запалив хтось вогники. Здається, що розливається воно на рідних і всіх присутніх. І між тим губиться в просторі, в кімнаті, щоб світити не лише в той день, а й в інші наступні, які ще будуть.

Відчувається тепло і радість від самого Різдва. Цей надзвичайний день сам по собі є казковим, він дарує іскринки Божої втіхи, що кожен рік сходить з неба.

В сім’ї вливає добро і щастя, бо це свято є родинним. І кожну людину нагороджує всім самим найкращим. Бо народження Христа, завжди є чудом.

Прийшовши на землю дитиною, Він обіймає її своїми маленькими рученятами і благословить всіх, незалежно від того, чи людина любить Його. Він любить кожнісіньку людину і не лишає її без добра і благословення, без небесних дарів. Лише потрібно зберігати дари новонародженого Ісуса, примножувати їх і ділитися з усіма хто є поруч.

Галина Мазурик, “Казковий день”

You cannot copy content of this page