fbpx
Події
Над ними сміялися всі сусіди, обзиваючи хворими. Не віриться, що сталося через 22 роки …

На початку 90-х англієць на ім’я Томмі Пиллинг зустрів дівчину своєї мрії на ім’я Меріенн. Вона, як і сам Томмі, страждала синдромом Дауна.

Після побачень і зустрічей Томмі вирішив, що хоче пов’язати з цією дівчиною своє життя. Він прийшов до її матері і попросив у неї благословення. При цьому хлопець показав кільце, яке виграв у вуличному автоматі . Лінда зовсім не опиралася рішенням Томмі …

Правда, з часом вони пішли в ювелірний магазин і Томмі вибрав для своєї коханої  кільце. Меріенн навіть не сумнівалася, що відповісти на пропозицію коханого. Але з боку на них посипалися тонни критики . У якийсь момент у хлопця було відчуття, що весь світ проти їхнього шлюбу.

Незважаючи на все це, в 1995 році в красивій британській церкві пара обвінчалася.

Сестра Меріенн розповідала, що зовсім не сумнівалася в тому, що цей шлюб буде щасливим, адже коли Меріенн повернулася після першої зустрічі з Томмі, вона буквально сяяла і відразу ж попросила дозволу запросити його на обід.

Меріенн мріяла про велике і гарне весілля. Саме таким і було їх торжество!

А через 22 роки Томмі і Меріенн все ще щасливо живуть разом. Цим самим вони закрили роти усім тим, хто був проти цього шлюбу. Вони не уявляють свого життя один без одного!

Читайте також:ЯКИЙ НАЙЩАСЛИВІШИЙ ВІК У ЖИТТІ: НЕОЧІКУВАНІ ЦИФРИ

Джерело.