fbpx

Набридли побори: батько учня судиться зі школою

Криворіжець Віталій Фурманюк судиться зі школою №89 проти збору грошей. Суддя розглянув справу, але судовий процес не почав. Після повторної відмови розглянути справу чоловік звернувся в апеляційний суд. Про це повідомляє телеканал 1kr.ua.

“Питання збору неврахованих примусових батьківських внесків з порядку денного не знято. З батьками робота про законні способи благодійної допомоги адміністрацією проводиться дуже мляво, можливо, в надії і далі збирати готівку. Я попросив голову батьківського комітету 89-ї школи надати чеки про виконану роботу і придбані товари. Чеки так і не надали, мені просто дали аркуш паперу з написаними від руки даними. До батьківського комітету неможливо звернутися документально, тому що це незареєстрована організація. У школі продовжують активно збирати гроші. Я подаватиму повторну заяву до суду. Якщо адміністрація закладу хоче прозоро збирати гроші, то це можна організувати”, – розповів Віталій Фурманюк.

Раніше чоловік подавав електронну петицію на сайті виконавчого комітету міськради “Про повне фінансове забезпечення господарських потреб і заборону збору готівки як благодійних внесків батьків у школах і садках міста”. На сесії міськради Кривого Рогу депутати підтримали її. Вчителям запропонували вклеїти кожній дитині в щоденник пояснювальну записку про те, що в школах не мають права збирати благодійні внески готівкою. Але питання благодійних внесків так і не вирішили.

Читайте також: Завуч обрізала волосся школярці-сироті на Сумщині (відео,оновлено)

Батьки, школярі та вчителі Харківської середньої загальноосвітньої школи №2 I-III ступенів заявляли про побори в школі. Говорили, що за три роки роботи директора Ірини Рогової з них щомісяця збирали кошти на ремонт школи, але робіт не проводили.

Джерело.

You cannot copy content of this page