fbpx
Події
На знак подяки за їжу: терористи обстріляли місію Червоного Хреста на Донбасі

Терористи обстріляли в Доломітному Донецької області співробітників місії Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) під час проведення гуманітарної місії.

Про це повідомив штаб АТО на сторінці в Facebook, пише 24канал

“18 травня 2017 року під час планової роздачі продуктових і гігієнічних наборів в населеному пункті Доломітне на непідконтрольною уряду України території найманцями були обстріляні співробітники Міжнародного комітету Червоного Хреста: кілька кулеметних черг пройшли в безпосередній близькості від людей і автомобілів місії”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що обійшлося без постраждалих.

“Кулеметний обстріл місця роздачі гуманітарної допомоги здійснено НВФ ОРДО (незаконними формуваннями окремих районів Донецької області. – Ред.) З метою дискредитації ЗС України, поширення паніки і страху серед місцевого населення і представників МКЧХ”, – додали в штабі.

Також уточнюється, що 18 травня ВСУ надали місії МКЧХ письмові гарантії безпеки, чого не зробили терористи. У зв’язку з цим, співробітники МКЧХ видавали гуманітарну допомогу на власний розсуд і на свій ризик.

“Українська сторона СЦКК категорично засуджує дії НВФ ОРДО і кваліфікує їх як грубе порушення міжнародного гуманітарного права”, – підкреслюється в повідомленні.

Читайте також:НА МІТИНГУ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ПІД РАДОЮ ПОМІТИЛИ СВЯЩЕНИКА З ПАЧКОЮ ГРОШЕЙ (ВІДЕО)

facebook