fbpx

На Житомирщині оголошено надзвичайну ситуацію через град

В суботу, 23 вересня, у місті Бердичів на Житомирщині оголошено надзвичайну ситуацію місцевого рівня за фактом пошкодження напередодні градом житлових будинків та порушення нормальних умов життєдіяльності населення. Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Житомирській області, передає 24 канал.

Нагадаємо, 21 вересня у Бердичеві випав великий град. Шматки льоду розміром з куряче яйце побили вікна у будинках та пошкодили автомобілі.

Сьогодні ж на місці події працює оперативна група УДСНС у Житомирській області за участю заступника начальника Управління Олега Шахрая та начальника відділу цивільного захисту Дмитра Гаврилюка.

На базі міської ради Бердичева організовано прийом заяв від жителів міста та проведено оцінку заподіяних негодою збитків.

Читайте також: Такого не пам’ятають навіть старожили: на Житомирщині та Вінниччині випав руйнівний град(відео)

“Зокрема, від населення надійшли заяви про пошкодження покрівель понад 1950 приватних домоволодінь. Також потребують капітального ремонту або заміни дахи у 6 школах та 4 дитячих дошкільних навчальних закладах районного центру. Орієнтовна вартість заподіяних збитків перевищує 6,4 мільйона гривень”, – мовиться у повідомленні надзвичайників.

Зазначається, що працівники ДСНС вже почали авapiйно-рятувальні роботи щодо перекриття пошкоджених покрівель листами шиферу, які зірвало з житлових будинків внаслідок сильного вітру, граду.

You cannot copy content of this page