fbpx
Без рубрики
На Землю випаде метеортний дощ Персеїди

Під час видовища можна буде спостерігати близько 200 метеорів на годину.

У ніч з 11 на 12 серпня земляни матимуть змогу спостерігати один з найбільш яскравих метеорних дощів за останні роки. Про це повідомляє видання Space.com.

Як йдеться у повідомленні, гравітація Юпітера приблизить частинки комети Свіфт-Тутля на 1,5 мільйона км ближче до Землі. Саме через це на Землі люди зможуть спостерігати 150-200 частинок персеїд на годину. Зазвичай, під час піку метеорних дощів їхній рівень досягає 60-100.

Читайте також: Осінь наближається: Україну накриє сильне похолодання

Як і всі комети, Свіфт-Тутля залишає за собою потоки крихітних частинок: вони можуть бути розміром від великих крихт піску до дрібної гальки, але їхня консистенція схожа на сигаретний попіл. Зазвичай вони невидимі для жителів Землі, але, коли входять у нашу атмосферу зі швидкістю 60 км/с, то майже миттєво згоряють, залишаючи за собою яскраві смуги.

Для того, щоб спостерігати за цим прекрасним явищем вам не потрібне спеціальне обладнання. Достатньо просто тепліше одягнутися, взяти крісло і просто дивитися на небо. Як йдеться у повідомленні, найкраще за персеїдами спостерігати там, де немає зайвого освітлення від ліхтарів чи будинків. Ідеально, виїхати за місто, або туди, де немає багато освітлених місць.

Читайте також: Українцям радять їхати в Карпати, щоб спостерігати за зорепадом

Джерело.