fbpx

На Волині школяр поселив замерзлого лебедя у ванній(фото)

У багатодітній родині Панасюк із села Гірник з’явився незвичайний домашній улюбленець – білий лебідь. Ще недавно птах замерзав на місцевому озері, а сьогодні він живе в теплі і турботі.

Пройти повз знесиленого лебедя не зміг учень 11-го класу місцевої школи Ігор Панасюк – приніс лебедя додому, відігрів під батареєю, а потім влаштував для нього майже природні умови проживання – випустив в наповнену водою ванну. Про це повідомило місцеве видання “Ратнівщині”, передає “КП в Україні”.

Того дня хлопці, як частенько це роблять у гарну зимову пору, каталися на ковзанах на озері Радожич, що у Гірниках. Те, що лебеді на озері, ні для кого не новина. Тут щороку весною поселяється пара, яка виводить потомство. Щороку люди любуються красенями, їх підгодовують.

Але того разу юнаки побачили, що лебеді не плавають, а стоять на льоду. Спробували до них наблизитись і вони злетіли, за винятком одного. Лебідка лежала на льоду, а біля неї бігав і гавкав невеликий пес. Вона навіть не реагувала на нього. Так само не зреагувала, коли на руки її взяв хлопець.

Читайте також: Чоловік пoмep через кілька тижнів після того, як виграв у лотерею мільйон

З настанням тепла лебідь повернеться у звичне середовище перебування – на сільське озеро.

Фото: ratpresa.com.ua

You cannot copy content of this page