fbpx
Події
На вокзалі жінка з двома дітьми сіла в поїзд тільки з однією дитиною а однорічного сина свідомо залишила на пероні

23-річна мешканка м. Жмеринка Вінницької області покинула свого однорічного сина на залізничному вокзалі у Тернополі.

Про це повідомили у секторі комунікації ГУ Національної поліції в Тернопільській області.

Як розповідають свідки, жінка була з двома дітками. Сідаючи в приміський поїзд Трускавець-Дніпропеттровськ, молодшого вона чи то залишила, чи то забула на пероні. Це помітила перехожа й поспішила з дитиною до вагону, в який зайшла матір, але передати дитину не встигала – поїзд рушив.

Читайте також:НА ЛЬВІВЩИНІ НА ВЛАСНОМУ ПОДВІР’Ї ЗАМЕРЗ ЧОЛОВІК

Дитину небайдужі люди передали співробітникам поліцейської станції, що працює на вокзалі. Поліцейські встановили особу горе-матері.

Начальник поїзда висадив жмеринчанку в Підволочиську. Там із нею здзвонилися тернопільські правоохоронці й повідомили, що син у них. Жінка пообіцяла невдовзі приїхати за дитиною, але так і не з’явилася. Коли правоохоронці ще раз до неї зателефонували, відповіла, що не має змоги добратися до Тернополя, тому за малюком приїде його батько.

До вечора маленький знайда знаходився в приміщенні поліцейської станції на вокзалі. За ним так ніхто і не приїхав. Правоохоронці погодували малюка й доправили в обласну дитячу лікарню. В медичному закладі перебуває дотепер. Інформацію про подію внесено в Журнал єдиного обліку.

Джерело.