fbpx
Події
“На війні дуже багато сміливих”: футболіст збірної України написав звернення до Порошенка

Форвард збірної України Роман Зозуля, який перейшов до іспанського “Бетіса”, звернувся з проханням до Петра Порошенка. Футболіст написав звернення до президента, закликавши його посмертно присвоїти звання Героя України одному із загиблих бійців АТО – 19-річному Владу Козеріну.

“На цій війні дуже багато сміливих і безстрашних хлопців із різних куточків нашої великої і єдиної країни, які на перший поклик кинули всі та пішли захищати наші кордони, свої міста і села. Вони були всюди, від Луганська до Маріуполя, билися до самого кінця, йшли на вірну смерть і гинули. І ось був серед величезної кількості героїв маленький герой із Донецької області з великим і сміливим козацьким серцем і доброю душею”, – написав Зозуля в Facebook.

Читайте також: Дівчину, яку шукали всі, знайшов батько. Мертвою. На териконі

Роман наголосив, що просить вручити загиблому солдату нагороду від себе і від усіх українців.

“Він завжди йшов уперед і ніколи не сперечався, він хотів жити. Він хотів принести мир у свій рідний край як ніхто інший. На таких як він має будуватися наша країна і наша армія, але вчора його не стало. Пане Президенте, від усіх людей України та від себе особисто звертаюся до вас із проханням нагородити Влада Козаріна зіркою героя України. Посмертно…” – написав форвард.

Читайте також: Зозуля продає медалі заради дітей військових (фото,відео)

Джерело.

facebook