fbpx

На Україну насувається ще один потужний циклон зі снігами та хуртовинами, а потім прийде весна

Циклон, який нині вирує на півдні та південному сході України, буде там і найближчої ночі – очікують на потужні снігопади, хуртовини та снігові замети. Негода також підніметься північніше мапою України й охопить значну частину регіонів.

Про це попереджає синоптик Наталія Діденко, пише “ТСН“.

“Завтра (28 лютого) вдень – трохи передих, але вже надвечір черговий циклон знову обрушиться на південь України та на південний схід включно з Дніпром та навколишніми районами. Тому ввечері в середу на Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Запоріжжі, Донеччині, Дніпропетровщині, в Криму та Приазов’ї знову буде дуже складна ситуація – снігопади, хуртовини, налипання мокрого снігу, суттєве погіршення видимості”, – зазначає синоптик.

У приморських регіонах будуть шторми та обледеніння.

“Найближчими днями все ще холодна ніч, та помірно холодний день. Із снігом. І щоб не аж так холодно та сумно – починаючи від 5-6 березня, в Україні розпочнеться потепління”, – зазначає синоптик.

СЕРЕДА, 28 ЛЮТОГО

За повідомленням Українського гідрометцентру, в останній день зими в Україні буде хмарно. На дорогах ожеледиця. У південній, східній частині та більшості центральних областей пориви вітру 15-20 м/с, удень у Приазов’ї місцями 25 м/с. Уночі в Сумській, Полтавській та Харківській областях, удень в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях місцями сильний сніг, хуртовини.

У горах Івано-Франківщини та Закарпаття значна сніголавинна нeбeзпeка (3 рівень).

У західних областях місцями невеликий сніг. Температура вночі 14-19 градусів морозу, в Карпатах та на Прикарпатті до 22 градусів, удень 9-14 градусів морозу.

На решті території сніг, уночі на півночі Лівобережжя, вдень у південних областях місцями сильний сніг, хуртовини. Температура вночі 11-16 градусів, удень 6-11 градусів морозу, у східних, Дніпропетровській Запорізькій та Херсонській областях вночі 7-12 градусів, вдень 0-5 градусів морозу.

На дорогах країни ожеледиця.

Вітер північно-східний, 7-12 м/с, у південній, східній частині та більшості центральних областей пориви 15-20 м/с, удень у Приазов’ї місцями 25 м/с.

Київ. Хмарно. Сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 13-15 градусів, удень 8-10 градусів морозу.

ЧЕТВЕР, 1 БЕРЕЗНЯ

На більшій частині території України складні погодні умови: сніг, місцями сильний, у Приазов’ї з дощем. Уночі в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській області сильний, місцями дуже сильний сніг, мокрий сніг, сильні хуртовини, снігові замети. Вдень послаблення опадів.

Вітер північно-західний, на Лівобережжі східний, 7-12 м/с, пориви 15-22 м/с.

Температура вночі 6-11 градусів, удень 3-8 градусів морозу. У Київській, Черкаській, Кіровоградській, Одеській області вночі 10-15 градусів, удень 5-10 градусів морозу. У Запорізькій, Донецькій області впродовж доби від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла.

Київ. Хмарно з проясненнями. Помірний сніг, хуртовина. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, уночі місцями пориви 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 11-13 градусів, удень 6-8 градусів морозу.

П’ЯТНИЦЯ, 2 БЕРЕЗНЯ

Невеликий сніг, на півдні без істотних опадів. Послаблення вітру. Температура вночі 10-15 градусів, вдень 5-10 градусів морозу. На півдні, Донеччині й Луганщині 0-5 градусів морозу.

У західних, Житомирській, Вінницькій областях місцями невеликий сніг. Температура вночі 13-18 градусів морозу, в Карпатах і на Прикарпатті 20-25 градусів морозу. Вдень 5-10 градусів морозу. На Закарпатті близько 0 градусів. Вітер північно-західний переходом на східний, 5-10 м/с.

На дорогах України ожеледиця.

Київ. Хмарно з проясненнями. Невеликий сніг. Вітер східний, 3-8 м/с. На дорогах ожеледиця. Температура вночі 11-13 градусів, удень 6-8 градусів морозу.

СУБОТА, 3 БЕРЕЗНЯ

Сніг. На півдні, вдень і на Кіровоградщині, Дніпропетровщині та Донеччині з дощем. На заході невеликий сніг.

Температура в північних та більшості західних областей уночі 12-18 градусів, удень 2-8 градусів морозу.

У центральних та східних областях уночі 8-14 градусів морозу, вдень від 5 градусів морозу до 1 градуса тепла.

У південній частині та на Закарпатті вночі 0-6 градусів морозу, вдень 0-4 градуси тепла.

Київ. Невеликий сніг, удень без істотних опадів. Температура вночі 13-15 градусів морозу, вдень 4-6 градусів морозу.

НЕДІЛЯ, 4 БЕРЕЗНЯ

Невеликий (на Лівобережжі вночі помірний) сніг, у Приазов’ї з дощем. Удень на Правобережжі без істотних опадів.

Температура вночі 9-15 градусів, у Приазов’ї 3-8 градусів морозу. Вдень 2-7 градусів морозу. На півдні та сході країни близько 0 градусів, на Закарпатті 1-6 градусів тепла.

Київ. Невеликий сніг, удень без істотних опадів. Температура вночі 13-15 градусів морозу, вдень 4-6 градусів морозу.

You cannot copy content of this page