fbpx
Події
На українцях випробують іноземні ліки від раку, ревматоїдного артриту та шизофренії (перелік закладів)

Міністерство охорони здоров’я опублікувало список ліків та медичних закладів, де проводитимуться клінічні випробування на людях.

Про це свідчить наказ №835 на сайті МОЗ.

Згідно з документом, чиновники дозволили протестувати американський препарат на хворих на ревматоїдний артрит на базі Харківської міської клінічної лікарні №8, Запорізької обласної клінічної лікарні, Полтавської лікарні ім. Скліфосовського, київських інститутів геронтології та кардіології ім. Стражеска, Олександрівської лікарні та інших.

Читайте також: Загиблий в Ріо німецький тренер став донором органів для чотирьох осіб

Дозволено також тестування американських ліків від шизофренії, яке проводитиметься в Черкаській, Київській, Херсонській, Вінницькій психоневрологічних лікарнях.

Медпрепарати виробництва США тестуватимуться і на українцях, хворих на пневмонію (в київських лікарнях швидкої допомоги і №17, Харківській лікарні №13 та інших).

Ефективність нового препарату для лікування легеневих хвороб на українцях хоче перевірити і шведська фармакологічна компанія AstraZeneca AB (в харківській лікарні №13, сумський №1, житомирської №1, полтавській ім. Скліфосовського та інших).

Американський Pfizer тестуватиме свої ліки на онкохворих на базі криворізького, львівського, чернівецького диспансерів.

На пацієнтах, які лікуються від раку, перевірить ефективність своїх препаратів і французька фірма AB Science (в криворізькому, сумському, харківському та інших онкоцентрах).

Зазначимо, що всього в додатку до наказу МОЗ 97 запитів на проведення клінічних досліджень в Україні. З них чиновники повністю задовольнили 16. Попросивши внести зміни в протоколи досліджень – близько 80 і відхилили 2 (тестування ліків від псоріазу та дитячого препарату від депресій).

Читайте також: В Угорщині дитина народилася через три місяці після того, як у її матері констатували смерть мозку

Джерело.

Related Post

facebook