fbpx
Дозвілля
На українців очікують холодні вихідні

Україну четвертого вересня буде перетинати холодний атмосферний фронт циклону на ім’я Філіп, тому можливі періодичні дощі, але з прояснення.

У неділю антициклон витіснить фронт, тому в більшості областей опадів не буде. Тільки північну частину торкнеться вологість – там 5 вересня можливі невеликі дощі. Про це повідомила синоптик Наталія Діденко.

Згідно з прогнозом Діденко, в Києві 4-5 серпня можливі періодичні дощі, які також будуть давати дорогу несміливому осінньому сонцю. Ночі – холодні, а протягом дня очікується 15-16 градусів.

Нагадаємо, народний синоптик Леонід Горбань спрогнозував, якою буде осінь 2021 Україна. Згідно з його розрахунками, вересень ще побалує теплими днями. У жовтні почнуться перші заморозки, а в листопаді піде сніг і грянуть морози. Про це він розповів ТСН.

3-5 вересня пройдуть дощі, 7-10 числа – ясно, тепло, 11-12 вересня дощі, 13-17 – ясно, тепло, але вітряно. Потім знову будуть дощі, 19-23 вересня буде сухо. Потім з 24 числа до кінця місяця буде похмуро і холодно.

Фото ілюстративне.