fbpx

На цих відео вона щасливо літає берегом океану або в тропічних садах, рекламуючи курс їх відео уроків. У неї прекрасна струнка фігура і сама вона така сонячна красуня. Дивишся їхнє відео — обливаєшся заздрістю та бажаннями бути як вони. Адже все так просто та красиво. Якби я не знала їх, то, можливо, повелася б.

Маю одну подругу. Вона досить популярна гуру щасливого життя в інтернеті. Разом зі своїм чоловіком вони знімають відео, яке заливають на різні інтернет-ресурси.

На цих відео вона щасливо літає берегом океану або в тропічних садах, рекламуючи курс їх відео уроків. У неї прекрасна струнка фігура і сама вона така сонячна красуня. Дивишся їхнє відео — обливаєшся заздрістю та бажаннями бути як вони. Адже все так просто та красиво.

Якби я не знала їх, то, можливо, повелася б.

Але живуть вони в Тайланді насправді, де доведеться: є гроші — винаймають житло. Здебільшого грошей немає, тоді вони живуть у друзів, знайомих просто на вулиці. Часто їм нема чого їсти. Це мене навчило, що не варто вірити всьому що ми бачимо в інтернеті. Адже гарна картинка це всього лиш картинка. А що за нею?

Вона може легко погуляти з іншим чоловіком та зрадити йому. Вони постійно сваряться та не планують своє майбутнє разом Все це вони пояснюють тим, що вони супер вільні та просвітлені особи, звільнені від усіх забобонів.

Моє стабільне, сімейне життя воно називає нудним і нецікавим, а мене все влаштовує. І нехай це дім-робота-дім, але я хоч би їм і миюся щодня. Знаю що мій чоловік мене точно кохає, а я його. У нас 2 дітой, і ми плануємо ще кілька дітей та будинок за Києвом.

You cannot copy content of this page