fbpx
Події
На танучому льодовику знайшли тiлa подружжя, яке зникло 75 років тому

В Альпах на танучому льодовику знайшли замерзлі тiлa швейцарської пари, яка зникла безвісти 75 років тому. Про це з посиланням на швейцарські ЗМІ повідомляє УНІАН.

Марселін і Франсін Дюмулин, батьки семи дітей, вирушили подоїти корів на лузі над Чандоліном в кантоні Вале 15 серпня 1942 року і зникли.

“Ми провели все своє життя в пошуках. Ми думали, що повинні пoхoвати їх так, як вони того заслуговують. Після 75 років очікування ця новина дає мені глибоке почуття спокою “, – розповіла 79-річна наймолодша дочка Марселін Удрі-Дюмулін.

У заяві, опублікованій вночі, кантональна поліція Вале повідомила, що минулого тижня працівник на льодовику біля гірськолижного витягу над курортом Ле-Діаблере на висоті 2615 метрів виявив два тiлa з документами, що засвідчують особу. Також буде проведено ДНК-тест.

“Тiлa лежали поруч одне з одним. Це чоловік і жінка в одязі періоду Другої світової війни”, – пояснив Бернард Чананн, директор Glacier 3000.

“Вони прекрасно збереглися в льодовику, а їхнє майно лишилось неушкодженим. Ми припускаємо, що вони, можливо, потрапили в тріщину, де залишались протягом десятиліть.

Коли льодовик відступив, тiлa опинилися на поверхні”, – зазначив він. 40-річний Марселін Дюмулін був шевцем, а 37-річна Франсін – вчителькою. У них залишилося п’ятеро синів і двоє дочок.

Читайте також: Зірки перенесли роман із серіалу у реальне життя

facebook