fbpx

На своїй сторінці у Facebook, українець опублікував фото поранень під час теракту в Ніцці

Хлопець навчається в університеті США.

Український студент Влад Костюк, родом з Вінниччини, який наразі вчиться в Університеті Каліфорнії, Берклі (Сан-Франциско, США), опинився серед поранених в Ніцці. На своїй сторінці у Facebook, українець опублікував фото поранень.

Як розповів його шкільний вчитель Петро Тризна, наразі йому заборонено спілкуватися з журналістами передає Укрінформ. “Влад повідомив батькам та друзям, що він поранений під час перебування в Ніцці. Люди, які йшли поряд з ним, загинули під час теракту. Його самого спочатку занесли до місцевого казино, а потім він отримав меддопомогу. Наразі самому Владу в інтересах слідства заборонено спілкуватися з пресою”, – розповів Тризна.

За словами педагога, який викладав йому географію та економіку, Влад – відмінник. Він з батьками мешкає в селі Рахни-Лісові Шаргородського району Вінницької області. Виконував у родині різну роботу, допомагав батькам торгувати. Вступив на навчання до США та є вірянином. Раніше Міністерство закордонних справ України повідомило про збільшення кількості постраждалих українців у теракті у Ніцці.

Читайте також:БАТЬКО ПОСТРАЖДАЛОГО В НІЦЦІ УКРАЇНЦЯ НЕ МОЖЕ БЕЗ СЛІЗ ГОВОРИТИ ПРО СИНАДжерело.

You cannot copy content of this page