fbpx
Події
На суцільний синець тіло дитини перетворила його рідна мати (відео)

Дитину доправили до лікарні у важкому стані. На суцільний синець тіло дитини перетворила його рідна мати. На Хмельниччині двадцятидворічна жінка відлупцювала власного малюка так, що він від голови до ніг покрився синцями, йдеться в сюжеті ТСН. Трирічна дитина потрапила у лікарню з множинними забоями та була дуже перелякана.

Під очима синьо, підборіддя здерте, ноги та тулуб у забоях. Таким Богданчика помітила сусідка, яка викликала правоохоронців. Хлопчика відразу госпіталізували. Як з’ясувалося, хлопчик пустував. Мати спересердя накинулася на сина . Хапала усе, що під руки потрапляло і била теж не дивлячись по чому.  “Клєма впала. Та била паском від своїх штанів. Чоловік побачив його пасок і мене почав гамселити ним”, – розповідає мати малюка.

Трирічний Богданчик не розмовляє, лише постійно кричить. Після його цілковитого одужання соціальні працівники планують забрати дитину у спеціалізований дитячий будинок. “Єдине, що ми можемо сказати про сім’ю, в якій народжена, виховувалася дитина – сім’ я не є в складних життєвих обставинах. Однак, ми маємо інформацію про те, що батьки мають психічні захворювання”, – розповідає керівник служби у справах дітей Хмельницької Ніна Магур. Правоохоронці та чиновники нині вирішують, чи позбавлятимуть батьківських прав матір побитого хлопчика. “На даний час відкрито кримінальне провадження згідно статті 166КК України- це злісне невиконання батьківських обов’язків”, – розповідає інспектор Хмельницького районного відділення ювенальної служби Леся Квятковська. Відтак, найімовірніше, Богданчику призначать опікунів, це будуть його дідусь та бабуся.

Більше читайте тут: В ОДЕСІ ПІД ЧАС ЗАНЯТТЯ ЛОГОПЕД БИЛА, ШТУРХАЛА ТА СІПАЛА МАЛУ ДИТИНУ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама