fbpx
Події
На Сумщині не лишилося окупованих населених пунктів

Про це вдень у понеділок, 4 квітня, заявив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький в ефірі національного телемарафону.

“На даний момент, на щастя, окупованих населених пунктів немає. Росіяни вивели основну частину своєї техніки, артилерію за межі Сумської області, на територію РФ. Але залишаються ще поодинокі підрозділи. Зараз їх виловлюють наші Збройні сили спільно з територіальною обороною”, – сказав Живицький.

“Іде зачистка всієї території області. Було знайдено і ліквідовано декілька підрозділів, забрано трофейну техніку. Це і медичний “Тигр”, і «Тайфун», бойові машини піхоти і так далі. Є багато техніки”, – зазначив голова ОВА.

При цьому Живицький зазначив, що росіяни підірвали міст через річку Сейм, чим відрізали можливість для відходу решти своїх підрозділів, які не встигли вийти, “і тут ми їх якраз наздогнали”.

За його словами, поки не можна говорити, що територія області звільнена від російських військ на 100 відсотків. Відносно небезпечною територією залишається Конотопський район, також загроза залишається в прикордонних районах.

Голова ОВА відзначив, що основні підрозділи противника наразі перебувають під кордоном з російського боку, вантажать свою пошкоджену техніку на залізничні платформи та готують до відправки на ремонт.

Він додав, що поліція на Сумщині порушила близько 200 проваджень за статтею ККУ про воєнні злочини окупантів.

Фото: Новинарня.

04/04/2022

You cannot copy content of this page