fbpx
Події
На Львівщині четверо старшокласників отруїлися алкоголем під час уроків

У Сколівському районі на Львівщині 30 вересня під час навчального процесу троє десятикласників та один дев’ятикласник отруїлися горілкою, яку придбали в продуктовому магазині неподалік школи.

Встановлено, що горілку вони купили близько 10:00 та розпили на спортивному майданчику біля школи під час перерви, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Лише через дві години, під час уроку, дітям стало погано, класний керівник викликала їм «швидку», яка відвезла їх до Сколівської районної лікарні. До цього часу жоден вчитель не звернув уваги на те, що діти перебувають в стані сильного алкогольного сп’яніння та потребують допомоги медиків, наголошено в повідомленні.

На підприємця, в магазині якого неповнолітнім продали горілку, склали адміністративний протокол за ч.2 ст.156 КУпАП. Прокуратура має намір проконтролювати, аби органи фіскальної служби застосували до підприємця санкції та позбавили його ліцензії на продаж алкоголю.

Читайте також: Хто винен? Дитина вкололася ВІЛ-інфікованим шприцом в дитсадку у Львові (відео)

Крім цього, прокуратура наполягла на притягненні батьків цих учнів до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей. Порушено й питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності вчителів, які в той момент були відповідальні за дітей.

Також прокуратура області звернулася до департаменту освіти та науки ЛОДА з вимогою вжити невідкладних заходів для посилення контролю за дітьми під час навчально-вихованого процесу.

Джерело.